Projekt & Szacowanie
Budowa & Renowacja
Inwentaryzacja
O naszej firmie

Instbud inżynieria bezwykopowa świadczy kompleksowe wykonawstwo projektów dotyczących nie tylko remontu czy renowacji, ale także wykonania sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych z wykorzystaniem nowatorskich metod bezwykopowych. Co więcej, wyróżniamy się na rynku tym, ze oferujemy również usługi z zakresu inwentaryzacji, projektowania oraz szacowania remontu sieci. Kluczowe jest to, że wszelkie prace wykonywane przez naszą firmę realizowane są przy użyciu własnego zaplecza sprzętowego.samochodów warsztatowych o dowolnym przeznaczeniu.

Opinie naszych KlientówW grze z najlepszymi

Nasza strategia rozwoju opiera się na najlepszych wzorcach w kraju i za granicą, chcemy budować firmę o potencjale i zasięgu europejskim.

Potrzebujesz więcej informacji?


Dowiedz się więcej

Nasze wybrane realizacje


Renowacja sieci kanalizacyjnej – Zielona Góra

W konsorcjum z firmą INSTBUD sp. z o.o przeprowadzimy renowację sieci kanalizacyjnej w Zielonej Górze.

Do realizacji tego zadania ma być wykorzystana technologia bezwykopowa. Zamawiającym są Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. (ZWiK).

Zaplanowano renowację dwóch odcinków sieci kanalizacyjnej DN600 o łącznej długości 710 m, znajdujących się w ul. Trasa Północna. Zamawiający zastrzegł, że renowacja ma zostać wykonana przy użyciu bezwykopowej metody CIPP, czyli tzw. „rękawem” nasączonym żywicą, utwardzonym termicznie lub promieniami UV. W zakres zadania wchodzi także renowacja 18 studni kanalizacyjnych, która ma zostać przeprowadzona za pomocą innowacyjnej technologii odśrodkowego natrysku polimocznika o zwiększonej sztywności.

Więcej Info

Bezwykopowa renowacja sieci wodociągowej – Bełchatów

W Bełchatowie, w konsorcjum z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowo Usługowym AKWA J. Biskup, S. Owczarek sp.j. zajmiemy się renowacją odcinków sieci wodociągowej o łącznej długości niemal 2,5 km. W zakres zadania wejdzie też renowacja komór wodociągowych.

Zadanie w Bełchatowie ma zostać wykonane przy użyciu dwóch metod bezwykopowych. Zamawiającym jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD. - KAN.".

Renowacją mają być objęte dwa fragmenty sieci wodociągowej.

Fragment I:
- magistrala DN800 od stacji uzdatniania wody do ul. Sienkiewicza o długości niespełna 2,2 km.

Fragment II:
- wodociąg DN500 od hali odżelaziaczy do granicy działki ujęcia wody o długości 257,5 m.

Do renowacji obu odcinków sieci wodociągowej należy wykorzystać metodę rękawa z włókna szklanego utwardzanego na miejscu promieniami UV.

Więcej Info

Renowacja kanału tłocznego DN300 – Gdynia

Renowacja kanału tłocznego DN300 – Gdynia

Renowacja kanału tłocznego DN300 w ul. Stalowej w Gdyni dla PEWIK Gdynia Sp. z o.o. Długość remontowanego odcinka wynosiła 160 m (135 m rękaw, reszta w wykopie z wymianą rur włącznie).
Roboty obejmowały renowację kanału DN300 wraz z wymianą części rur i wymianą studni rozprężnej DN1200. Zamontowana studnia wykonana została z polimerobetonu. Zainstalowano rękaw Saertex S+Premium, o długości 135 m.

Więcej Info